Park Miniatur w Krajnie-Zagórzu

Park Miniatur w Krajnie-Zagórzu to bardzo ciekawe miejsce dla tych, którzy nie chcą daleko wyjeżdżać, a jednocześnie marzą o tym, by zobaczyć różne zabytki. Dzięki odwiedzeniu tego typu miejsc, wiadomo, na co warto zwrócić uwagę.

Miniatury w Krajnie-Zagórzu

To doskonałe miejsce do tego, by nie podróżować daleko, a przy okazji dowiedzieć się o nowych miejscach. W województwie świętokrzyskim można zobaczyć wiele takich miejsc, a to w Krajnie-Zagórzu jest jednym z nich. Atutem jest to, że na terenie kompleksu znajdują się zabytki z różnych krajów, więc na pewno nie jest nudno i jest się czym zachwycić. Wszystko jest odwzorowane z największymi detalami, więc widać, że twórcy Parku Miniatur dobrze wykonali swoją pracę. Droga wiedzie przez zakręty, jest także pod górkę, więc warto przygotować się na to, że trzeba się nieco namęczyć, by wspiąć się do najwyższych miniatur. Zaręczam jednak, że wysiłek będzie tego warty.

Atrakcja na świeżym powietrzu

Niezależnie od pory roku atrakcje na świeżym powietrzu zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem i nie inaczej jest w przypadku tego miejsca. Dodatkową zaletą jest także należąca do kompleksu restauracja, w której można się posilić przed lub po zwiedzaniu. Park Miniatur w Krajnie-Zagórzu położony jest blisko Kielc, więc nie potrzeba daleko jechać, by zobaczyć zabytki w miniaturze. Podróżowanie po Polsce może przynieść też dużo radości, a oglądanie zagranicznych miniatur nie wymaga od nas wysokich kosztów podróży ani nie naraża nas na ryzyko zachorowania.