Specjalna aplikacja dla turystów wybierających się do województwa świętokrzyskiego!

Tradycyjne mapy już dawno odeszły do lamusa – wybierając się w podróż nieznane, wszystko, co potrzebne, mamy tak naprawdę w kieszeni – jest to, najczęściej, oczywiście nasz smartfon, na którym posiadamy zainstalowaną nawigację czy specjalną aplikację ze wbudowanym przewodnikiem po okolicznych zabytkach i atrakcjach. Tego rodzaju aplikacja mobilna, jak i portal internetowy została w ostatnim czasie wydana i przeznaczona dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego, oraz turystów hucznie przybywających do tego regionu.

Szlaki piesze oraz rowerowe.

Wydana w ostatnim czasie aplikacja mobilna i portal internetowy nosi nazwę „Świętokrzyskie szlaki turystyczne”. Aplikacja ta wykonana została na zlecenie władz województwa świętokrzyskiego, które tym samym wyszły naprzeciw potrzebom turystów, jak i mieszkańców, którzy poszukują idealnego szlaku na piesze i rowerowe wycieczki po swojej okolicy. Znajdziemy w niej nie tylko ogólny spis wszystkich atrakcji turystycznych, lecz również związane z nimi ciekawostki czy informacje, które sprawią, że zwiedzanie będzie nie tylko przyjemne, lecz także zahaczające o aspekt edukacyjny.

Świętokrzyskiego ma sporo do zaoferowania dla turystów.

Świętokrzyskiego jest niezwykle majestatycznym regionem w naszym kraju – znaleźć tu możemy liczne zabytki, miejsca historyczne, góry świętokrzyskie czy parki narodowe. Nie dziwi więc, że turyści z całej Polski chętnie odwiedzają to województwo – za sprawą wspomnianej aplikacji wszyscy entuzjaści podróży będą w stanie w prosty sposób zaplanować swój cały dzień w taki sposób, by spędzony czas był nie tylko aktywny, lecz przede wszystkim zwyczajnie interesujący.