Tragiczny wypadek samochodowy w Koprzywnicy: 35-letni kierowca nie przeżył

W mieście Koprzywnica, położonym w województwie świętokrzyskim, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem mężczyzna stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo, które pod wpływem siły uderzenia runęło na jego samochód. Niestety, 35-latek, który był za kierownicą, nie posiadał już oznak życia.

Sytuacja miała miejsce w piątkowe popołudnie, około godziny 14 na drodze krajowej numer 79 w Koprzywnicy. Z informacji przekazanych przez służby wynika, że kierowca utracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z drzewem. W rezultacie tej kolizji drzewo pękło i upadło na samochód, przygniatając go.

– Nasze jednostki usunęły rozbite drzewo i używając specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, uzyskały dostęp do poszkodowanego mężczyzny – relacjonował starszy kapitan Marcin Bajur, pełniący funkcję rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Następnie, mężczyzna został przekazany pod opiekę służb medycznych, jednak niestety nie udało się go uratować. Lekarz na miejscu stwierdził zgon 35-letniego kierowcy.