Zwycięstwo Studio Figura w Ostrowcu Świętokrzyskim: realizator metamorfoz dla telewizyjnego projektu "Twoja Nowa Figura"

Studio Figura sytuujące się w Ostrowcu Świętokrzyskim zaszczytnie wyłoniło się triumfatorem eliminacji, zdobywając tym samym możliwość przeprowadzania głośnych metamorfoz ciała i ducha dla programu telewizyjnego o nazwie „Twoja Nowa Figura”. Tego typu projekty realizowane są jedynie w pięciu miastach na terenie całego kraju, a proces zmian obserwowany jest przez pryzmat obiektywu kamery.

Monika Zięba, będąca właścicielką ostrowieckiego Studio Figura, nie ukrywa swojego entuzjazmu, mimo że niewątpliwie wiąże się on również z pewnym stresem – to przecież zupełnie nowe doświadczenie. W programie bierze udział dwójka uczestniczek z Ostrowca, które w ciągu trzech następnych miesięcy zostaną poddane intensywnej metamorfozie mającej na celu redukcję wymiarów ich ciał oraz liczby kilogramów.

Pierwsze nagrania już za nami – mówi Monika Zięba – a ekipa „Pytania na Śniadanie” odwiedzi nas ponownie za sześć tygodni, aby ocenić efekty przemian. Następnie uczestniczki programu staną się gośćmi tego popularnego porannego show.

21 września widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek z udziałem ostrowieckiego Studio Figura, emitowany w programie „Pytanie na Śniadanie” między 9:45 a 10:30. Twórcy zapowiadają niewielką niespodziankę podczas tej emisji.

Finałowe etapy metamorfoz zaplanowane są na 18 listopada i mają odbyć się w Poznaniu.