Nabór otwarty na wyjazdową misję gospodarczą Nord Baltik do Estonii i Finlandii

Województwo Świętokrzyskie zaprasza przedsiębiorców z regionu do składania wniosków na udział w wyjazdowej misji gospodarczej do Estonii i Finlandii, która odbędzie się w terminie od 10 do 15 września 2023 roku. Misja skierowana jest do przedsiębiorców z dziesięciu miejsc, działających w branżach zasobooszczędnego budownictwa, zrównoważonego rozwoju energetycznego, sektora wykończenia wnętrz oraz sektora usług dla budownictwa.

Organizator misji pokrywa 100% kosztów udziału jednego uczestnika w ramach pomocy de minimis. Dotyczy to między innymi kosztów przelotu, przejazdów, zakwaterowania w hotelu, biletów wejściowych na Targi Habitare w Helsinkach, wyżywienia, lokalnych przejazdów oraz ubezpieczenia zdrowotnego podczas wyjazdu.

Misja gospodarcza jest inicjatywą Oddziału Współpracy Gospodarczej i Projektów Europejskich Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, realizowaną w ramach projektu promocji gospodarczej regionu. Projekt ten nosi nazwę „Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in” i jest częścią Działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, dotyczącego promocji kluczowych branż gospodarczych regionu.

Misji mogą wziąć udział jedynie przedsiębiorcy, którzy spełniają warunki określone w Formularzu zgłoszeniowym, włączając w to kryteria formalne i wejścia. Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorców – maksymalnie jeden przedstawiciel z jednego przedsiębiorstwa. Nabór do dnia: 23.06.2023 r.