Sandomierz – miasto Ojca Mateusza

Sandomierz – miasto Ojca Mateusza. Dzięki temu polskiemu serialowi sporo osób wybiera się do województwa świętokrzyskiego by odszukać tam jego ślady.

Ojciec Mateusz i Sandomierz

Z racji tego, że w Sandomierzu kręcone są wszystkie kręcone odcinki popularnego już od lat polskiego serialu ,,Ojciec Mateusz” w mieście nie mogło zabraknąć śladów związanych z jego bytowaniem. Turyści oraz mieszkańcy miasta mogą pokusić się o zobaczenie z zewnątrz Dworku Ojca Mateusza, jakiś czas temu powstała także kolekcja figur osób związanych z tym serialem. Dzięki temu z pewnością jeszcze więcej osób zawita do sławnego miasta Ojca Mateusza.

Nowy sezon już od 4 marca!

Tym, którzy liczą na dalsze detektywistyczne sprawy Ojca Mateusza i zrzędliwość jego gospodyni Natalii, śledztwa policjanta Nocula i inspektora Możejko nie dane będzie zbyt długo czekać na ich przygody. Już od 4 marca będzie można oglądać nowy sezon serialu, a na brak emocji na na pewno nie będzie można narzekać. Serial jest tak popularny, że przez lata zgromadził przed ekranami miliony widzów, którzy czekają na kolejne detektywistyczne śledztwa Ojca Mateusza.