ŚWIĘTOKRZYSCY PRZEDSIĘBIORCY PREZENTUJĄ SIĘ NA MIĘDZYNARODOWYCH IMPREZACH TARGOWYCH

Hanower i Monachium – to dwie trasy, na które świętokrzyska branża stalowo-budowlana wybrała się w tym tygodniu na jedne z najbardziej prestiżowych targów na świecie. Ich udział w tych wydarzeniach organizowany jest w ramach projektu rozwoju gospodarczego regionu, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Nawiązywanie kontaktów biznesowych, rozwijanie swoich firm i przyglądanie się nowym technologiom – to możliwości dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego na udział w Światowych Targach w Hanowerze z Monachium w najbliższych dniach miast.

Pierwsze wydarzenie, czyli Hannover Messe 2023, to spotkanie przedstawicieli sektora metalowo – odlewniczego, w tym 12 przedsiębiorców z naszego regionu. Natomiast 15 firm z branży budowlanej uczestniczy w Targach BAU w Monachium.

„Jestem przekonany, że organizacja takich misji to nie tylko wsparcie naszych przedsiębiorców, ale również doskonała promocja regionu świętokrzyskiego. Udział w prestiżowych targach jest dla firm szansą na rozwój i wejście na nowe rynki” – podkreśla Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego.